avrupa yakası düğün davet mekanları ve salonları

avrupa yakası düğün davet mekanları ve salonları

  • image: http://www.armonisalonlari.com/images/slide-1.jpg

image: http://www.armonisalonlari.com/images/tour.png

image: http://www.armonisalonlari.com/images/armoni-logo.png

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak

Düğün törenlerinizde davet ettiğiniz misafirlerinize veri-lecek ikramların, hizmetlerin kalitesini artırmak.

Müşteri hizmetlerini  en üst seviyede karşılayacak ürün ve hizmeti sunmak, teknolojik yatırımları gerçekleştirerek toplum için değerler üreten ve paylaşan salon olmaktır.
Sizlerle birlikte mutlu ve unutulmayacak günlerinizi en güzel şekilde paylaşmak ve tüm  ihtiyaçlarınıza cevap vermek için sizleri bekliyoruz.
Siz deftere imza atın Biz güzel bir düğüne…
Ayrıntıları biz düşündük.. siz keyifle düğününüzü yapın.

Vizyonumuz

Hayatının en mutlu günlerini, en unutulmaz anlarını, en mükemmel şekilde yaşamak isteyenler için dizayn edilmiş Armoni Düğün Davet Salonları, 2009 yılından bu yana sektöründe yeniliklere öncülük etmiş, kaliteden ödün vermeden,müşteri memnuyetini kendine misyon edinmiş olup, alışılagelmiş Düğün anlayışını yıkarak sizlere farkı yaşatmak üzere, 650 kişilik Teras katı, 350 kişilik 2.salonu ve 750 kişilik 1. salonu ile  şık tasarımıyla misafirlerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır.  
Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle Düğün,Nişan ,Kokteyl , Kına gecesi, Sünnet, İslami düğün, bayii toplantısı, İftar yemekleri, ve zengin yemek menü çeşitleri ile dernek toplantıları, tanıtım  toplantılarınızda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız. 
Biz Armoni Düğün Davet Salonları olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeniliklere açık ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma anlayışına sahip bir müesseseyiz. Müşterilerimiz tarafından beğeni kazanmamızın sebebi, sunulan hizmetler ve Salonlarımızn  kalitesinin yüksek oluşudur. 
Salonlarımız  geniş alanı, ses ve ışık sistemi profesyonellikle entegre edilmiş olup, projeksiyon, lcd tv, lazer sistemi v.b teknolojik cihazları barındırmaktadır. Tesisimizin yiyecek ve içecekleri her misafirimizin damak zevkini karşılayacak niteliktedir. Zengin menümüzde her kesime hitap eden birbirinden güzel yiyecek çeşitleriyle sizleri mest etmeye kararlıyız.  
Hayatınızn en anlamlı bu gününde muhteşem bir törenle evlenemek veya nişanlanmak için En mükemmel yerdesiziniz, ARMONİ DÜĞÜN DAVET SALONARI…….

Özel Düğün Kampanyaları

ARMONİ DÜĞÜN DAVET SALONLARININ EŞSİZ HİZMETLERİNDEN DAHA UYGUN FİYATA YARALANABİLİRSİNİZ….

NASILMI?

DÜĞÜN SEZONUN SONLARINDA HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU OLMAK ÜZERE SEZON FİYATLAINDAN ÇOK DAHA UYGUN HİZMET ALABİLİRSİNİZ

HAFTA İÇİ PROGRALARINDA İSE %40 DAHA UYGUN HİZMET ALARAK ARMONİ DÜĞÜN DAVET SALONLARININ EŞSİZ HİZMETLERİNDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

BİZİMLE İRTİBATA GEÇMEDEN DÜĞÜN İÇİN KARAR VERMEYİN!……

copyright© 2015| Armoni Düğün Salonu |Tüm Hakları Saklıdır.image: http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/128/facebook-icon.pngimage: http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/128/twitter-icon.pngimage: http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/128/youtube-icon.pngimage: http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/128/google-plus-icon.pngimage: http://icons.iconarchive.com/icons/danleech/simple/128/rss-icon.png
Read more at http://www.armonisalonlari.com/index-1.html#MCPPXAW6vR1A5e43.99

Share:

Comments are closed.

Yeşilpınar

Eyüp-İSTANBUL

0533 322 6161

Bizi Arayın!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Pazar 10:00 - 00:00
Whatsapp Destek Hattı