Avrupa Yakası Düğün Salonları

Avrupa Yakası Düğün Salonları


Bütçe Dostu Avrupa Yakası Düğün Salonları

Nazik Duygu Tutumoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 4:42 DK

06.02.2019

Evlilik teklifi, kız isteme ve nişan derken, düğün hazırlıkları son sürat devam ediyor. Düğün tarihine karar verdikten sonra da ilk yapılması gereken düğün mekanı arayışına girmek. Özellikle yaz aylarında evlenmeyi planlayan çiftler, bu arayışı en az 6 ay öncesinden yapmaya başlamalılar. Böylece beğendikleri düğün mekanlarında müsait tarih bulabilirler. Şimdi gelelim İstanbul’un Avrupa yakası düğün mekanları ile ilgili bilgi vermeye! Senin için hazırladığım bu yazıda hem Avrupa yakası düğün salonları hakkında detaylı bilgi edineceksin hem de 2018 düğün salonu fiyatları konusunda fikir sahibi olacaksın. İşte, uygun fiyatlı düğün salonları…

Roux Royal

Başakşehir’de bulunan Roux Royal, 400 kişiye kadar çıkabilen mekan kapasitesiyle uygun ve güzel düğün mekanları arasında yer alıyor! Kolonsuz, balkonlu ve yüksek tavanlı olan düğün salonu yalnızca kapalı alanda hizmet veren bir mekan. Gösterişli bir şekilde dekore edilmiş mekanın oldukça şık göründüğünü söylemeliyim. Üstelik fiyatları da gayet uygun.

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 2000 TL 3000 TL
Yemekli-Kişi Başı 30-50 TL 30-50 TL

Mekanın menü fiyatlarına dahil olmak üzere verdiği hizmetler de şöyle:

 • Menü tadımı
 • Ücretsiz vestiyer hizmeti
 • Ücretsiz otopark
 • Masa süslemesi (Şamdan, numaratör, özel el yapımı tabaklar)
 • Sandalye giydirme ve süsleme
 • Gelin damat masa ve sandalyesi
 • Profesyonel ses ve ışık sistemi
 • Barkovizyon

Mekanda servis ve müziğin bitiş saati ise gece 3! Eğer istersen bu süreyi daha da uzatabileceğini buraya not düşüyorum.

uzqcqyosgvvdbfnb - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

Koral Düğün Salonu

Kalabalık bir düğün daveti planlıyorsan, Koral Düğün Salonu senin için ideal olabilir. Zira Kağıthane’de bulunan mekanın kişi kapasitesi 750’ye kadar çıkabiliyor. Yüksek tavanlı bu ferah salonda, yemeksiz ve yemekli düğün fiyatları ise;

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 2000-3000 TL 2000-3000 TL
Yemekli-Kişi Başı 10-30 TL 30-50 TL

Geniş pisti sayesinde sahnede sevdiklerinle doyasıya eğlenebileceğin mekanın, çiftlere menü tadımı yaptırdığını de bilmende fayda var. Koral Düğün Salonu’nda müziğin ve servisin bitiş saati de gece 11. Ayrıca mekanın 75 araca kadar alabilen bir otoparkı da mevcut.

predzyuspwmkmbqi - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları


Wedding Planner

Sana En Uygun Düğün Salonunu Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve tercihlerini seç, ücretsiz düğün danışmanlarımızisteklerine uygun 5 salonla seni iletişime geçirsin!


Salon Saray

İstanbul, Başakşehir’de bütçene uygun düğün salonları arıyorsan, seni Salon Saray ile tanıştırayım. Salon Saray, pek çok düğün salonunun aksine camları olan ferah bir yer olma özelliğine sahip. Ayrıca mekanın oldukça gösterişli olan gold rengi dekorasyonu zengin bir görüntü sağlıyor. Eğer davetli sayın 300’ü aşmayacaksa burayı tercih edebilirsin. Salonun düğün yemeği fiyatları konusunda bilgi almak istersen de hemen söyleyeyim:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 1000-2000 TL 2000-3000 TL
Yemekli-Kişi Başı 30-50 TL 30-50 TL

Mekanın özellikleri ve sunduğu hizmetleri ise;

 • Mekan balkonlu ve doğa manzaralı
 • Kapalı ve açık olmak üzere iki düğün alanı mevcut
 • Menü değişimi
 • Otopark hizmeti

Salon Saray’da servisin bitiş saati akşam 10 iken, müzik bitiş saati gece 11

dbfe4xgeo8zacbud - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

İstanbul’daki düğün mekanlarının fiyatlarını araştırdık ve senin için bir maliyet çıkardık: İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

Olimpik Düğün Tesisleri

Bahçelievler düğün salonlarından Olimpik Düğün Tesisleri, 500 kişilik mekan kapasitesine sahip. Ayrıca salonun geniş ve gösterişli bir mekan olduğunu da söylemeliyim. Kolay lokasyonu sayesinde misafirlerinin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği tesiste salon fiyatları hakkında bilgi almak istersen de hemen söyleyeyim:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 2000-3000 TL 3000-5000 TL
Yemekli-Kişi Başı 10-30 TL 10-30 TL

Olimpik Düğün Tesisleri’nin mekan özellikleri ve sunulan imkanlar:

 • Açık ve kapalı alan düğün imkanı
 • Bahçesi, terası ve çim alanı mevcut
 • 100 aracın üzerinde otoparkı bulunuyor.

Olimpik Düğün Tesisleri’nde servisin ve müziğin bitiş süresi birçok düğün mekanına göre biraz daha esnek. Genellikle gece 11’de bitirilen hizmet burada gece 12’ye kadar devam ediyor.

vbncq4eynix8my1l - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

Cennet Düğün Sarayı

Gaziosmanpaşa düğün mekanları arasında bulunan Cennet Düğün Sarayı, kalabalık düğün davetleri için uygun bir seçenek olabilir. Çünkü mekanın kişi kapasitesi 800’e kadar çıkabiliyor. Geniş salonu ve altın rengi dekorasyonuyla oldukça ilgi çekici olan mekan, Düğün.com çiftlerinden de övgü dolu yorumlar aldı. Bu yorumlara göz atmak istersen mekanın profil sayfasını gezebilirsin. Şimdi, gelelim Cennet Düğün Sarayı’nın düğün fiyatları konusuna!

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 2000-3000 TL 3000-5000 TL
Yemekli-Kişi Başı 10-30 TL 10-30 TL

Mekanın özelliklerine değinecek olursak, şunları söyleyebiliriz:

 • Geniş salon ve gösterişli dekorasyonlar
 • Menü tadımı ve değişimi
 • Otopark ve vale hizmeti

Servisin ve müziğin bitiş saati ise 23:30!

v3ydeglct6ecn9yc - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

Ece 1 Düğün Salonu

Avcılar düğün salonlarından uygun fiyatlı olanlar hangileri?” diye soracak olursan, sana Ece 1 Düğün Salonu’nu tanıtmak istiyorum. Eğer 300 kişilik bir düğün organizasyonu yapmak istiyorsan burası senin için ideal olabilir. Mekanın yemekli, yemeksiz düğün fiyatları ise şöyle:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 1000-2000 TL 2000-3000 TL
Yemekli-Kişi Başı 10-30 TL 10-30 TL

2016 yılında kendini yenileyen mekanda barkovizyon ve canlı müzik hizmeti de veriliyor. Canlı müzik yerine istersen DJ tercihinde de bulunabilirsin.

ymzdjpgagjlfsifh - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

Salon Gold Teras

Beylikdüzü düğün salonlarından deniz kenarında yer alan Salon Gold Teras, oldukça şık ve gösterişli! Mekan dekorasyonunda kullanılan çiçeklerin de hoş bir atmosfer yarattığını söylemeliyim. Eğer misafir sayısı 750’lere kadar çıkan bir davet vereceksen, buraya mutlaka göz atmalısın. Haydi, biraz da yemekli ve yemeksiz düğün fiyatlarından bahsedelim:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 3000-5000 TL 3000-5000 TL
Yemekli-Kişi Başı 10-30 TL 10-30 TL

Salon Gold Teras hakkında daha fazla bilgi istersen de şu özelliklerinden bahsedebiliriz:

 • Deniz manzaralı düğün yapmak isteyen çiftler için ideal
 • Açık ve kapalı alan düğün hizmeti sunuyor.
 • Vale ve otopark hizmeti mevcut

Mekanda servis akşam saat 10’da, müzik ise gece 11’de sona eriyor.

mnwogimo3ikxfqra - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

Ansu Davet Organizasyon

Özellikle az davetli kişi sayısına sahip çiftlere önereceğim Ansu Davet Organizasyon’un mekan kapasitesi 200 kişi! Eğer yemeksiz davet vermek istiyorsan şu tabloyu inceleyebilirsin;

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 2000-3000 TL 2000-3000 TL
Yemekli-Kişi Başı 10-30 TL 10-30 TL
 • Mekanda hafta sonu ve hafta içi fiyatlarının aynı olması en önemli özelliklerinden biri!
 • Mekanın bahçesi, balkonu, terası ve çim alanı bulunuyor
 • Salon, kolonsuz ve yüksek tavanlı
 • Mekan çiftlere menü tadımı ve değişimi imkanı sunuyor

Firmanın sunduğu menü seçenekleri arasında diyabet, kosher, vegan, vejetaryan ve çocuklara özel menü olduğunu da unutma! Mekanda servisin bitiş saati gece 11’iken, müzik 23:30’da sona eriyor.

euuzjbs0zwmpaah1 - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

İstanbul Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Avrupa yakası düğün salonları, kır düğünü mekanları, kına ve nişanınız için organizasyon firmaları ve diğer tüm düğün firmalarına buradan ulaşabilir, düğününüz için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Evlilik hazırlıkları aşamasında düğün mekanı seçmenin ne kadar meşakkatli bir süreç olduğunu biliyoruz. Ama bu aşamanın tatlı bir telaş olduğunun da altını çizmek istiyoruz. Eğer ki İstanbul’daki düğün mekanları hakkında bir arayış içindeyseniz, doğru sayfadasınız! Sizler için İstanbul Avrupa Yakası düğün salonları ve mekanları için detaylı bir çalışma hazırladık. Sitemizde düğün için uygun olan yerleri detaylıca inceleyebilir, fiyatları ve hizmet olanaklarını karşılaştırarak sizin için en uygun olan mekanı hızlıca bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları Hemen Elinizin Altında!

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

İstanbul Avrupa Yakası, düğün organizasyon mekanları açısından oldukça zengin alternatiflere sahiptir. Avrupa Yakası’nda bulunan düğün salonları ve mekanlarında, gerek kır düğünü gerek salon düğünü konseptinde kutlamaları hayata geçirebilmek mümkün. Üstelik her cebe uygun fiyatları ile hizmet veren farklı mekanları inceleyerek düğününüzü tam da istediğiniz gibi gerçekleştirebilmeniz mümkün! Avrupa Yakası düğün salonlarını sitemizden inceleyebilir, bizimle bir telefonla iletişime geçerek mekanlar hakkında detaylı bilgiye hızlıca ulaşabilir, planlarınızı kolayca netleştirebilirsiniz.

Detaylara girmeden önce sitemizde İstanbul Avrupa Yakası düğün mekanları arasından nasıl daha hızlı inceleme ve seçim yapabileceğinizi anlatalım. Sayfamızdaki “En Yakın Firmaları Filtreleyin” kısmından ilçe seçiminizi yaparak düğününüzü yapmayı planladığınız konumda bulunan tüm düğün mekanlarını bulabilirsiniz. Aynı şekilde “Kategori” kısmından ne tür bir organizasyon için yer arayışındaysanız onu seçip -Örneğin, düğün salonları- aramanızı daraltarak en uygun alternatifleri inceleyebilirsiniz. Yine kategori kısmından paket başlangıç fiyatları, hizmet ve özellikler alanında da aramanızı daraltarak aradığınız mekanları detaylar arasında kaybolmadan listeleyebilirsiniz. Listeleriniz önünüze geldiğinde, firmalar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak  ve fiyatları karşılaştırmak için “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklamanız, planlama sürecinizi oldukça hızlandıracaktır.

Avrupa Yakası Düğün Mekanlarının Lüks Ayrıntıları

Eğer ki ihtişamı seven, davetlilerini İstanbul’un en lüks mekanlarından birinde ağırlamak isteyen bir çiftseniz, Avrupa Yakası düğün salonları alternatifleri arasından lüks hizmet sunanlar tam size göre. Ve ne kadar şanslısınız ki, çok fazla seçeneğiniz mevcut. Bu noktada sizin üzerinize düşen, nasıl bir konsept ve ne tür hizmetler istediğinizi belirlemek.

Örneğin tarihi bir mekanda kokteyl ya da yemekli, lüks ve şık bir düğün organizasyonu planınız olabilir! Avrupa Yakası düğün mekanları olarak en çok tercih edilen Beşiktaş, Fatih, Şişli, Sarıyer gibi semtlerde bulunan konak, köşk ve kasırları mutlaka incelemelisiniz. Bu gibi yerlerde, düğününüz tüm ihtişamıyla tarihe meydan okuyan bir mekanda, profesyonel organizasyon ekibiyle planlanmış bir şekilde adeta bir masal gibi gerçekleşecektir.

Avrupa Yakası’nda bulunan beş yıldızlı oteller de düğün organizasyonlarınız için oldukça tercih edilesi özelliklere sahiptir. Otellerin leziz menüleri, şık balo salonları, masa süslemeleri, sahne şovları ve deneyimli personelleri, düğününüze apayrı bir ihtişam sağlayacaktır. Üstelik otellerin konumuna göre etkileyici şehir ve deniz manzarası da yine düğününüz için muhteşem bir hava katacak ayrıntılardandır.

Lüks kategoride hizmet sağlayan düğün mekanları ve salonları, çoğunlukla değişken fiyatları ile bir çok hizmeti bir arada sunan paketleriyle hizmet vermektedir. Bu da düğün hazırlıklarınız içerisinde bir çok kategoriyi bir arada tamamlamanızı sağladığından işlerinizi kolaylaştırabilmektedir. Luxury wedding mekanlarının düğün paketlerinde, düğün fotoğrafçısı, organizasyon ekibi, yemek ve kokteyl menüleri, gelin arabası süsleme, after party, VIP transfer gibi hizmetler çoğunlukla bir aradadır. Bu hizmetler arasından sizin için uygun olanlar arasından tercihinizi yapmak ve cazip paket fiyatları avantajlarından yararlanmak için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa Yakası İçin En İyi Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatlarına Ulaşın

İstanbul doğası ve manzarası ile kendine hayran bırakan bir şehir. Hal böyleyken, şehrin yemyeşil alanlarında bulunan kır düğünü mekanları, düğününüzü adeta bir masala dönüştürecektir. Avrupa Yakası düğün yerleri arasından Sarıyer, Beylikdüzü, Gaziosmanpaşa, Büyükçekmece semtlerinde bulunan kır düğünü mekanları doğanın ve şehrin güzelliğini düğününüze dahil edebileceğiniz alternatiflerdendir. Hayalinizde açık hava kır düğünü ile evliliğinizi kutlamaya dönüştürmek varsa, sitemizde bulunan kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakasındaki İslami Düğün Mekanları ve Özellikleri

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

İslami özellikler taşıyan bir düğün organizasyonu planınız varsa, Avrupa Yakası düğün mekanları arasında seçebileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Alkolsüz menüsü olan ve yayın yapılacak müziğin seçiminin sizde olduğu restaurant, düğün salonları ve İslami otelleri mutlaka incelemenizi öneririz. Ayrıca tarihi konak ve köşklerde de hayalini kurduğunuz düğünü İslami konseptte gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Semazen gösterileri, sufi müzik eşliğinde yemek, mevlit okumaları, kadın erkek ayrı eğlence organizasyonları, İslami nitelik taşıyan evlilik törenlerine dahil edilebilecek seçeneklerdendir. Düğün mekanlarının fiyatları ve olanakları arasından sizin için en uygun olanlarını tercih ederek, seçtiğiniz mekanın etkinlik sorumlularına bu gibi taleplerinizi belirtebilirsiniz. İslami düğün otelleri ve salonları için sitemizdeki önerileri inceleyerek planlamalarınıza başlayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Düğün Salonlarının Sağladığı İmkanlar

 Avrupa Yakası düğün mekanları ve salonları, düğün haricinde, nişan, sünnet, kına, mezuniyet töreni ve her türlü kurumsal etkinlik ve organizasyonlar için de hizmet vermektedir. Bu nedenle de aslında, organizasyonları A’dan Z’ye planlamakta ve profesyonel olarak hayata geçirmektedir. Seçiminizi yaparken, düğün salonlarının fiyatları ve olanaklarına göre değişen paketlerini inceleyebilir, sizin için en uygun olan hizmetleri satın alabilirsiniz. Dolayısıyla, işe nasıl bir düğün ve ne gibi hizmetlere ihtiyacım var gibi başlıklardan başlamak yararınıza olacaktır. Zira birçok organizasyonu hayata geçirmiş olan tecrübeli düğün salonları, sizin için de mutlaka kusursuz hizmet sunacaktır.

Deniz kenarında bulunan ya da yakın konumda olan düğün mekanları çoğunlukla boğaz, Kız Kulesi ve deniz manzarasına sahiptir. Manzara doğal olarak düğününüze ve hatta düğün fotoğraflarınıza büyüleyici bir ambiyans katacaktır. Bu nedenle, Sarıyer, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoğlu, Avcılar gibi semtlerde bulunan deniz kıyısındaki düğün mekanları, eğer lokasyonunuza uygunsa tercihleriniz arasında muhakkak yerini almalıdır.

Günümüzde etkinlik mekanları sundukları düğün paketi alternatiflerinde, gelinlik, damatlık, abiye ve bindallı seçeneklerini de barındırmaktadır. Birçok profesyonel organizasyon firması, çalıştıkları abiye mağazalarından sizler için avantajlı fiyatları ve hizmetleri sağlayabilmektedir. Bu olanaklar kabul edelim ki düğün hazırlıkları sırasında bir nevi bulunmaz bir nimet gibidir öyle değil mi?

Avrupa Yakası düğün mekanları farklı konseptte düğün kutlamaları için çok fazla alternatife sahiptir. Seçtiğiniz mekanın büyüklüğüne göre, 100 kişilik sade davetlerden 1000 kişilik kalabalık ve coşkulu bir organizasyonla düğün davetlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Sitemizde düğün ve çeşitli davet organizasyonları için hizmet sağlayan çeşitli büyüklüklerde mekan önerilerini bulabilirsiniz. Siz de davetli sayınıza en uygun mekanları incelemek ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hemen “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayın.

Düğün hazırlıkları her ne kadar stresli olsa da bu telaşların tatlı telaşlar olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve sürecin keyfini çıkarın. Bu keyfi doya doya çıkarabilmek için de hazırlıklarınızı kolaylaştırıcı ve hızlandırıcı imkanları sonuna kadar kullanmanızı öneriyoruz. İşte tam da bu nedenle Avrupa Yakası düğün mekanlarını sizin için tüm ayrıntılarıyla derledik. Siz de hayalini kurduğunuz düğün konseptini tamamlayacak mekanları ve salonları hızlıca sitemizden inceleyebilir, fiyatları ve hizmetleri için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz. Tüm planlamalar tamamsa, düğün hayalinizi kurmaya başlayabilirsiniz; peki ya siz nasıl bir düğün ile dünya evine girmeyi hayal ediyorsunuz?

İstanbul Avrupa Yakası Düğün Mekanlarını Keşfedin!

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Avrupa yakasında bulunan tüm düğün salonları, kır düğünü mekanları, kına gecesi mekanları ve nişan mekanlarına ulaşmak ve fiyatlarını karşılaştırmak artık çok kolay. Buradan Avrupa yakasındaki tüm düğün mekanlarına ulaşabileceğiniz gibi, ilçe seçerek aramanızı daraltabilir, böylece düğününüzü yapmak istediğiniz bölgedeki düğün mekanlarının tümüne kolayca ulaşabilirsiniz. Avrupa yakası düğün salonları ve özelliklerini incelemek için sol tarafta yer alan “Kategori” bölümünden “Düğün Salonları” seçimini işaretleyerek tüm düğün salonlarının özellikleri, fotoğrafları ve yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede belirlediğiniz düğün salonlarının tümünden ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün salonlarının fiyatlarını da karşılaştırma fırsatınız olacaktır.

Nişan ve Kına Gecesi Organizasyonunuz İçin En İyi Alternatifleri Değerlendirin

Nişan ve kına gecesi organizasyonları, genellikle düğünden farklı konseptte hayal edilir ve organizasyonunuzu yapacağınız mekanı da buna göre seçmek faydalı olacaktır. Avrupa yakasında kına gecesi ve nişan organizasyonunuz için en uygun mekanları sizin için listeledik. Tek yapmanız gereken sol tarafta bulunan “Kategori” bölümünden “Kına Gecesi Mekanları” ya da “Nişan Mekanları”nı seçmek. Böylece özellikle nişan ve kına organizasyonları için daha uygun olan mekanlara kolayca ulaşabilir, mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Organizasyon İşini Profesyonellere Bırakın, Mutluluğunuza Odaklanın!

Düğün organizasyonu ya da kına organizasyonu için bu alanda tecrübeye sahip organizasyon firmaları ile çalışmanız, düğün stresini en aza indirmek ve hayalinizdeki gibi bir düğün ya da kına organizasyonu gerçekleştirmek için en iyi seçenek olarak görünüyor. Buradan Avrupa yakası düğün organizasyon firmaları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmaların daha önce gerçekleştirdiği organizasyonların fotoğraflarına ve yorumlarına ulaşabilir ve firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylece düğününüz için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünden emin olur, mutluluğunuza odaklanabilirsiniz.

Nis Düğün Salonu

400 kişilik davetler için uygun bir mekan olan Nis Düğün Salonu, İstanbul’un Kağıthane ilçesinde yer alıyor. Gold renk salon süslemesiyle zengin bir görünüm yakalan mekanda, düğün fiyatları şöyle:

Minimum Fiyat Hafta İçi Hafta Sonu
Yemeksiz 3000-5000 TL 3000-5000 TL
Yemekli-Kişi Başı 10-30 TL 10-30 TL

Mekanın sunduğu hizmetlere değinecek olursak da şunları söyleyebiliriz:

 • Masa süslemeleri için masa üstü çiçekli şamdanlar veya kristal şamdanlar ve çeşitli süsler (pul, payet, nazar boncuğu vs.)
 • Gelin damat masası süsleme
 • Video çekimi
 • Profesyonel orkestra ve Dj
 • Barkovizyon kurulumu
 • Ses sistemi
 • Gelin yolu
 • Yemeksiz düğünlerde kuru pasta, pasta ve meşrubat servisi
 • Menü tadımı ve değişimi

Nis Düğün Salonu’nda servisin bitiş saatinin akşam 10, müziğin bitiş saatinin ise gece 23:30 olduğunu unutma!

jezpuugihxsgfb2e - bütçe dostu avrupa yakası düğün salonları

İşte Avrupa yakası düğün mekanları ve fiyatları hakkında bilmek isteyeceklerini seninle paylaştım. Şimdi yapman gereken bütçene ve tarzına en uygun olan düğün salonu ile iletişime geçmek!

“İstanbul’da düğün yapmanın maliyeti ne kadar?” diye merak ediyorsan senin için hesapladık: İstanbul’un En Dikkat Çeken Düğün Salonları ve Fiyatları

Şehrindeki En İyi Düğün Salonu Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Salonu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

 
Okuma Süresi: 3 DK

Ankara Düğün Salonları ve Fiyatları Hakkında Araştırma Yapıyorsanız Doğru Yerdesiniz!

 
Okuma Süresi: 12 DK

Düğün Salonunda Evlenmenin Maliyeti Nedir? İstanbul’un En Dikkat Çeken Düğün Salonları ve Fiyatları

 
Okuma Süresi: 3 DK

Düğün Salonunu Tercih Etmek İçin 5 Neden

 
Okuma Süresi: 9 DK

Düğün Salonları Fiyatları

Vitrindeki Düğün Salonu Firmaları

 Düğün Salonu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Salon Talia

Salon Talia

Çamlık Davet

Çamlık Davet

Beyaz Çamlıca Balo Ve Davet Salonu

Beyaz Çamlıca Balo Ve Davet Salonu

Park Night Davet ve Balo Salonları

Park Night Davet ve Balo Salonları

Zeray Düğün ve Kongre Salonu

Zeray Düğün ve Kongre Salonu

Alvina Davet ve Balo Salonları

Alvina Davet ve Balo Salonları

Yorumlar (0)

Comments are closed.

Yeşilpınar

Eyüp-İSTANBUL

0533 322 6161

Bizi Arayın!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Pazar 10:00 - 00:00
Whatsapp Destek Hattı